Зимата Е Топло Памук Бебе Шапка Девојка Момче Дете Доенче Деца Капи Прекрасна Животни Плетени Капчиња Бебе Beanies Додатоци

Зимата Е Топло Памук Бебе Шапка Девојка Момче Дете Доенче Деца Капи Прекрасна Животни Плетени Капчиња Бебе Beanies Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 124.32
Достапност:

Оддел Име : Бебе Шаблон Тип : Цртан филм Пол : Унисекс Бебе Возраст : погоден од 6 месеци до 3 години Материјал : Памук Пакување, Вклучувајќи : 1 Парче Бебе Шапка
Превозот Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! ако вашата нарачка≥7$,ќе испрати до вас од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ако вашата нарачка≤7$,ние брод на цел од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел≥200$,ние ќе го испратам до тебе со ЕМС/Fedex/DHL. (но Африкански земји,Јужна Америка земји и некои други romote земји треба да се купи≥250$)
Ве потсетам :
1.Превозот време за време на Празници Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.)
може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување.
благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Нашите peice не вклучува taxe,ДДВ,или други hiden трошоци.За да се осигурате дека сте ја платиле минимум
данок,ние се изјасни како "подарок", или"примерок"со ниска вредност.
3.Руски пријатели, ве молиме имајте на ум дека кога ќе нарачате, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,
или ќе не прими стоката, ви благодарам.
4.Бразил пријатели,ако може да им обезбеди на вашите CPF да ни се,вашата парцела ќе биде доставен побрзо.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме
за да се остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа
само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и
услуга, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе
се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!

За производот

Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
13-18 месеци,7-9 месеци 4-6 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци
Рака Тип:
Опремени
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
MZ025
Материјал:
Памук
Бренд Име:
LAWADKA
Пакување Вклучувајќи:
1 Парче Бебе Шапка
Број На Модел На:
бебе beanie
Стил:
2015 година нови,зимска шапка,заливот шапка,бебе beanie
Тип:
новороденче фотографија реквизити,бебе капи,новородените шапка
Сезоната:
пролет, есен,лето

Избор на клиент