2017 Нов S/M/L Миленичиња Куче Јака Прилагодливи Јака Тока Вратот Кожа Обичен Јака за Големи/Мали Куче Шарени Виножито Куче Collors
Новак - 34 %

2017 Нов S/M/L Миленичиња Куче Јака Прилагодливи Јака Тока Вратот Кожа Обичен Јака за Големи/Мали Куче Шарени Виножито Куче Collors

Достапно за нарачка
DEN 168.96
DEN 111.00
Достапност:


1.Материјал : Пред е Платно ,Назад е Стп Кожа материјал
2.Тока : од Легиран тока
3.Боја : Златна
4.Големина : S# 5/8"*12"(1.5 cm*30cm), Вратот прилагодлива големина : 8"-11"(20-28cm)
M# 3/4"*16"(2.0 cm*40cm), Вратот прилагодлива големина : 11"-14"(28-36cm)
L# 1"*20"(2.5 cm*50cm), Вратот прилагодлива големина : 14"-18"(36-46cm)
XL : 1.2"*34"(3.0*60см), Вратот прилагодлива големина : 18"-22" (46-56cm) :
XXL : 1.2"*28"(3.0*70cm) , Вратот прилагодлива големина : 22"-26"(56-66cm)
1*Куче Јака 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
VKTECH
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Шема:
Шарени
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
Платно+ Стп Кожа материјал
Функција:
легура тока
боја:
Злато
Тока:
легура тока
број:
106593
Куче Подигнат Тип:
Никој
Куче Поводник Тип:
Никој

Избор на клиент