GT1749V Турбо 713673 713673-5006S 454232-0011 Турбополнач За АУДИ А3 Галакси Голф Sharan 00-06 PD UI AUY ЗНМ ASV 1.9 L TDI 115HP
Новак - 21 %

GT1749V Турбо 713673 713673-5006S 454232-0011 Турбополнач За АУДИ А3 Галакси Голф Sharan 00-06 PD UI AUY ЗНМ ASV 1.9 L TDI 115HP

Достапно за нарачка
DEN 15840.00
DEN 12514.00
Достапност:

Одличен квалитет GT1749 V Турбо 713673 713673-5006 S 454232-0011 Турбополнач За АУДИ А3 Галакси Голф Sharan 00-06 PD UI AUY ЗНМ ASV 1.9 L TDI 115 HP Турбо модел : GT1749 V Дел Број : 713673-5005 S 713673-5006 S 713673-0004 713673-0001 454232-5011 S 454232-0002 454232-0006 713673-0002 713673-0003 ОЕМ Број : 038253019 D 038253019 DX 038253019 DV 038253019 N 038253019 NX 038253019 NV 1135819 1556571 03 G253014 E 6 M219 G438 AA YM219 G438 BA Апликација Возило : за Ауди А3 "ФОЛКСВАГЕН" Галакси Голф Sharan 1.9 TDI 2000-06 Моторот : PD UI AUY ЗНМ ASV 1.9 L 1896ccm 85 Kw 2000-2006 Дизел 115 HP
Плаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само. Превозот на Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина . Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени. Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на турбо се понудени во описот.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.
Грижа на клиентите Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација. Ако би сакале да не контактирате : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа. Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж. По продажба на Политика Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо! Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена. Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош. Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
westmove
Име На Модел:
GT1749V 713673-0006 за Ауди А3 Галакси Голф Sharan 1.9 L TDI PD UI AUY
Објектот Ширина:
22inch
Модел Година:
Од 2000 до 2006 година
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
20inch
Автомобил Производител:
Audi
Специјални Функции:
зголемување на моќта
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
20inch
Објектот Тежина:
10kg
Турбо Модел :
GT1749V Турбо турбополнач
Дел Бр.:
713673-5005S 713673-5006S 713673-0004 713673-0001
Дел Бр.2:
713673 5006S 713673 5005S 713673 0004 713673 0001
Дел БР.3:
454232-5011S 454232-0002 454232-0006 713673-0002 713673-0003
Дел Број 4:
454232 5011S 454232 0002 454232 0006 713673 0002 713673 0003
ОЕМ:
038253019D 038253019DX 038253019DV 038253019N 038253019NX 038253019NV
ОЕМ 2:
1135819 1556571 03G253014E 6M219G438AA YM219G438BA
моторот:
PD UI AUY ЗНМ ASV 1.9 L 1896ccm 85Kw 2000-2006 Дизел 115HP
Примена:
За Ауди А3 ФОЛКСВАГЕН Галакси Голф Sharan 1.9 TDI 2000-06

Избор на клиент