Америка Стил на орхидеи Печатени Перница Покрие полиестер Перница Случај Перница Маска за Дома Троседот Автомобил
Новак - 0 %

Америка Стил на орхидеи Печатени Перница Покрие полиестер Перница Случај Перница Маска за Дома Троседот Автомобил

Достапно за нарачка
DEN 234.24
DEN 234.00
Достапност:


Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас
- Ви благодарам
Забелешки :
1 : Сите перница се рачно изработени може да биде 1-2cm отстапување постојат
2 : имаме вкупно две големини на располагање. тоа е 40x40cm 45x45cm ,сите тие
се невидливи патент дизајн и не се внатре .
3 : ние може да costom направени како ќе барање
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници за да оставите порака
превозот :
Ние ќе брод во рок од нив 1-2business дена откако сме го примиле исплата.
Враќање политика
Ако сакате да го промените ,pls директно контактирајте со нас .Освен квалитетот прашање ,
купувачот треба одговорен за товарни и назад или било која друга дополнителна такса .
Исто така, треба задржи стоката во оригиналната состојба .
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас ,ние искрено се надевам дека ќе
ги задоволи нашите производи и да оставите позитивен фидбек .Откако ќе се не satisifed ,
pls kinldy е-пошта до нас или ни даде на повик .Ние ќе се потрудиме да услуга, можете да во рок од 24 часа
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми.Пред или по
вашето купување.ние сме посветени на вашиот 100% задоволство

За производот

Големина:
40cmx40cm, 45cmx45cm
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
100% Полиестер
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Седиште,Украсни
Шаблон Тип:
Растенијата
Бренд Име:
Crzue
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Стил:
був

Избор на клиент