Слободен Испорака Гроздобер kraft хартија албум патување рачно изработени DIY паста бебе фотографии патување фотографии DIY Класичен стил албум

Слободен Испорака Гроздобер kraft хартија албум патување рачно изработени DIY паста бебе фотографии патување фотографии DIY Класичен

Достапно за нарачка
DEN 1352.64
Достапност:


Купувачот Известување
1, Кина пост воздух mail начин и Кина пост воздух parcal начин е поевтино. Но, нивниот транспорт на брзина е многу бавно, особено Превоз до Русија. Така, пред да го купат, ве молиме да се разгледа внимателно која превоз на начин што ќе го користите. Сите Нарачки ќе бидат испорачани во прв пат кога ќе примате наредби. Ве молиме не се применуваат за спорот за бавното темпо на Кина пост воздух mail и Кина пост воздух парцела начин. Ќе selct на овој начин, треба да си го дозволат ова бавна брзина.
2, имаме право да го промените изразат начин , според вистински изразат статус. Ве молиме не го спорот за изразат спедитор се менува.
3, Ние бидете сигурни дека сите производи ние испорачуваме се добри пред породувањето. Ние не прифаќаме товар се врати. Ние не си дозволат resposibility на производи скршен во транспортот. Откако ќе го најде производот вс скршена пред потпишување, ве молиме контактирајте со вашиот локален спедитор да добие компензација.Ве молиме не го спорот за овој проблем.
4, Ние не прифаќаме лош коментар под 3 започнува за специјален попуст на производите.
5, Пред Знакот производи, запомнете да проверите дали пакети и производи се добро. Ние бидете сигурни дека сите производи се спакувани и пред породувањето. Откако производ не работи или скршени,ве молиме контактирајте со локалната изразат компанија или шпедитерот за да се добие компензација. Ние не си дозволат carge на производот скршени.
6, ве Молиме исто така, двојно проверете ги вашите англиски Адреса, телефонски број, број на телефон. Бидете сигурни дека тие се ефикасни.
7, Ако може да се разбере нашата над 6 предмети, добредојдени да се купи од нас. Тука имаме повеќето конкурентни производи.
8, За летна облека, ве молиме проверете кај нас во напредни за да се потврди дали тие се во парк, во напредна.
Уживајте во вашата шопинг време. За било какви прашања, добредојдовте да контактирате со нас во секое време, ние ќе ви одговори во прв пат.Ако сте задоволни со нашите производи, запомнете да даде 5 започнува и добар коментар. 5% попуст може да се даде следната цел.
Покрие Големина : :210 X290mm (А4)
Внатрешните Страници големина : 205 X285mm
28 страници
1 KG тежина

За производот

боја:
Црна, Кафена, црна и кафеава страница
Фото Складирање Количина:
Задолжителен:
Жица Обврзувачки
Број На Модел На:
17062901
Стил:
Viscose Фото Албум
Маска Материјал:
Хартија
Тип:
Interleaf Тип
Употреба:
Пријател контакт лаптоп

Избор на клиент