Слатка Бел 10PCS Одговара 18mm Кол Антички Бронзена Легура Прилагодливи Прстен Основи Ќорци Cabochon Settings Одговара DIY Прстени Одлуки J2018
Новак - 10 %

Слатка Бел 10PCS Одговара 18mm Кол Антички Бронзена Легура Прилагодливи Прстен Основи Ќорци Cabochon Settings Одговара DIY Прстени

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 216.00
Достапност:

com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Добредојдовте на нашата продавница
Имаат прекрасен шопинг exprience тука !
Слатка Бел 10 парчиња/многу се Вклопуваат 18mm Кол Трендовски Антички Бронзена Легура Прилагодливи Прстен Основи Ќорци Cabochon Settings Одговара DIY Прстени Одлуки J2018
Точка Бр.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
Директни клик !!! !!! Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
J2018
Објектот Количина
10pcs/многу
Објектот Материјали
Цинк метални легури(Кадмиум Бесплатно)
Објектот Главно Бои
црна Антички Бронза Мравка ique сребро Антички злато
Објектот Околу Големина
Прилагодливи 25mm (Одговара 18mm Кол)
Објектот Форма
Прстен Ќорци
Мерка Конверзија
1cm=0.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.393 инчен 1 инч=2. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
копното. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Само треба на слики и примероци.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Производ Карактеристики:
прстен ќорци
Објектот Тежина:
4.8g
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Материјал:
Метал
Големина:
Adjustable 25mm (Fit 18mm Dia)
Број На Модел На:
J2018
Боја :
црна Антички Бронза Антички сребрен Антички злато
Големина :
Прилагодливи 25mm (Одговара 18mm Кол)
Количина :
10 компјутери/многу
Парична казна или Моден:
Моден
Позлата:
Античкиот Бронза Позлатен Антички сребрен Позлатен
Место на Потекло :
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент