Поголема ѕвезда 10-30V DC 8W доведоа автомобил површината планината предупредувања светла,led светла,strobe итни светла,водоотпорен,2 парчиња/1lot

Поголема ѕвезда 10-30V DC 8W доведоа автомобил површината планината предупредувања светла,led светла,strobe итни светла,водоотпорен,2

Достапно за нарачка
DEN 3359.52
Достапност:

Опис на производот : 1,Напојува од 10-30 V 2,8 компјутери Gen III 1 W led диоди 3,100,000 часа животен век 4,22 достапни флеш модели 5,Работи на Генерација III Линеарни осветлување 6,Времето штета отпорни Led диоди 7,Димензии : 134mm Должина *54mm Ширина *25мм Висина 8,Црвено,Сино,Жолто,Бело или купувачот сакате боја, ве молиме контактирајте со НАС.
кога ќе се направи ред, ве молиме да ми кажете боја.
Пакување
1,Пакување со извоз стандард картон
2,1 компјутери/1 Package.
Плаќање
1,ве Молиме,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Испорака
1,ве молиме дај ни вашиот јасно адреса и тел.Тоа е многу важно за пост.
2,Обично ЕМС изразат испорака трае 5-10 работни дена зависни од мрежата на ЕМС услуга на земјата.
DHL express превозот трае околу 3 - 5 работни дена.
3,Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
4,Со цел да се обезбеди можете да ја примите вашата стока колку што е можно побрзо и да се намали тарифа на увозот, ние ќе го пријават како "бизнис примерок" со помала вредност. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена на вашата платена или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Гаранција
1,ги обезбедуваат 1 година гаранција. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.
2, Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Предмети вратени по 7 работни дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Купувачот е одговорен за сите трошоците за превозот.
Повратни информации
1,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Многу ви благодариме за поддршката!!!
Се надевам дека сте задоволни за нашите услуги! Се надеваме дека имаат долгорочен и пријателски-брод бизнис соработка.

За производот

Емитуваат Боја:
Сите црвени, Сите бело, Сите сина, Сите жолта, купувачот сакате боја
Леќа:
Вклучени
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Име На Модел:
LED8126
Автомобил Производител:
BMW
Led Чип Производител:
Кри
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
било кој автомобил
Година:
До 2015
Специјални Функции:
итни светла
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
На Возилото
Објектот Дијаметар:
13.4cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот Ширина:
5.4cm
Објектот Висина:
2.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
решетката Светла, lightheads
Објектот Должина:
14.3cm
Објектот Тежина:
0.29 kg

Избор на клиент