Кина Снабдувач Месечината Форма Pendant Ѓердан Висок Квалитет Кристално Ѓердан за Жените Година 3 Бои Цвет Collares Ѓердан
Новак - 20 %

Кина Снабдувач Месечината Форма Pendant Ѓердан Висок Квалитет Кристално Ѓердан за Жените Година 3 Бои Цвет Collares Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 383.04
DEN 306.00
Достапност:


Кина Снабдувач Месечината Форма Pendant Ѓердан Висок Квалитет Кристално Ѓердан за Жените 2016 Година 3 Бои Цвет Collares Ѓердан
Предмет тип : Pendant ѓердани
Материјал : Цинк легура
Боја : сребро позлатен
Пол : Жени/Мажи/Машки/Женски/Возрасни/Деца
Стил : Трендовски
Состојба : 100% Сосема Нов
Шарм Pendant Trinket Ѓердан/Collares.Corrente Де Ouro/Мажи Индија Накит/Joias/Персоналните Bijoux
Ние нудиме на светот превозот преку Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL, FEDEX
DHL/ ФЕДЕКС /ТНТ : 3-5days да повеќето земји.
EMS : 5-10days да повеќето земји.
Epacket : 7-25 бизнис денови за САД.
Ние ќе брод парцела, како е можно поскоро откако ќе се добие исплата.
Топла продажба/Aliexpress Мин цел/Жени Мажи Накит/Евтини шарм
НАПОМЕНА : ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ВАШАТА АДРЕСА ЗА Е ТОЧНО.

За производот

Главниот Камен Боја:
Сина, Розова, Виолетова
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
ЗА 40MM
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
41+5cm
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
NE20151202
Тип На Објект:
pendant ѓердан
Материјал:
Цинк Легура
дизајн:
Моден
Стил:
Тренди/Класичен/Romatic/Повик
Функција:
Најдобар Подарок за Забава,Пријатели,Браќа,Двојки,Љубовници,Браќа и повеќе
боја:
сребро обложено со кристал
превозот:
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух истите да се Изречни или E-пакет
MOQ:
1pcs
LEADTIME:
5-7days
Наслов:
pendant ѓердан,кристално ѓердан

Избор на клиент