6x12mm 250pcs Дрво Боја на Природата Рамен круг Дрвени Тркала Монистра Одговара Накит Одлуки DIY MT1466X
Новак - 5 %

6x12mm 250pcs Дрво Боја на Природата Рамен круг Дрвени Тркала Монистра Одговара Накит Одлуки DIY MT1466X

Достапно за нарачка
DEN 100.80
DEN 96.00
Достапност:


Производ Детали
6x12mm 100pcs Дрво Боја на Природата Рамен круг Дрвени Тркала Монистра Одговара Накит Одлуки DIY MT1466 X
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 12x6mm
Дупка големина : 1,3 милиметри
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Истата слика
Количина
Ќе добиете 250 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
MT1466 X
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Answer : ___________________________ NOTE : мин цел е $5,доколку помалку од $5,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет. (тоа ќе имаат следење на информации во кина)
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери,
offline плаќања (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.5
Број На Модел На:
MT1466X
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Beeroom
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm
боја:
Природни
Големина:
6x12mm
Парична казна или Моден:
Моден
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Одговара:
Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes

Избор на клиент