Природни Памук Газа Voile Ткаенина шарени 120 cm 47 ширина 55 gsm за бебе поставата за шиење ткаенина 50 m мали трговија на големо

Природни Памук Газа Voile Ткаенина шарени 120 cm 47 ширина 55 gsm за бебе поставата за шиење ткаенина 50 m мали трговија

Достапно за нарачка
DEN 9120.00
Достапност:

Материјал : чист памук сива ткаенина, voile ткаенина Широк : 120 cm Saori : 60 x 60 Погоден за : бебе ткаенина, маски на ткаенина, поставата и така натаму!
Оваа цена е за 50 метри должина. Одобрението за промет на големо само.Кога ќе се прими, ако не чупка како слика, ве молиме да не грижете се, се стави на вода, по миење тоа можеби би чупка некои повеќе, ви благодариме!
69

За производот

Ширина:
120 cm
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Тип:
Voile Ткаенина
Бренд Име:
RosySL
Тип На Производ:
Органски Материјал
Велур Ткаенина Тип:
60 x 60
Шема:
Обична Обоена
Nonwoven Техника:
Други
Плетени Тип:
Други
Материјал:
100% Памук
боја:
бела, беж, розева, сина, црвена, црна, кафеава, жолта, зелена
Ширина:
120-125 cm, 47''
Употреба:
фустан, поставата, облека, ткаенина бебе
Грама тежина:
55 грама / метар квадратен
Продажба единица:
50 метар/ пакет

Избор на клиент