Бесплатен превозот 1000 компјутери многу празно 400 gsm црна хартија ознака 2x3.3cm/печење цена/накит цена/подарок пакување tag/labels
Новак - 6 %

Бесплатен превозот 1000 компјутери многу празно 400 gsm црна хартија ознака 2x3.3cm/печење цена/накит цена/подарок пакување tag/labels

Достапно за нарачка
DEN 710.40
DEN 668.00
Достапност:


Бесплатен превозот 1000 компјутери многу празно 400 gsm црна хартија ознака 2x3.3cm/
печење цена/накит цена/подарок пакување tag/labels
Големина : 2x3.3cm(На кол. на дупчење дупка е 3мм.)

За производот

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
474
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски
Техника:
Печатени
боја:
Црна
Големина:
2x3.3cm

Избор на клиент