50pcs 12.9 висока јачина хексадецимален штекер завртки М5*6/8/10/12-30 мм Легиран челик цилиндрични купот на главата хексадецимален гром главата на завртката
Новак - 0 %

50pcs 12.9 висока јачина хексадецимален штекер завртки М5*6/8/10/12-30 мм Легиран челик цилиндрични купот на главата хексадецимален

Достапно за нарачка
DEN 247.20
DEN 247.00
Достапност:


ако ви треба други големина ве молиме отворете го линкот : http : //www.aliexpress.com/store/119597/search?origin=y&Search Text=12.9+high+strength+hex+socket+screws

За производот

Димензии:
M5x6 мм, M5x8 мм, M5x10 мм, M5x12 мм, M5x14 мм, M5x16 мм, M5x18 мм, M5x20 мм, M5x25 мм, M5x30 mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
VIDONIA
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M5

Избор на клиент