200pcs/многу 16colors Новороденче Luxe Злато Прашина Коса Лакови+Кристал Копчето за Headband Тврд ПВЦ Лак Вештачки & Исушени Цвеќиња
Новак - 12 %

200pcs/многу 16colors Новороденче Luxe Злато Прашина Коса Лакови+Кристал Копчето за Headband Тврд ПВЦ Лак Вештачки & Исушени

Достапно за нарачка
DEN 7680.00
DEN 6758.00
Достапност:


Треба да знаете овие важни работи :
Вкупно 16 Бои, како на сликите подолу покажува
Лак големина е за 8cm(3.2 in).
Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел.
Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.
Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF/EMS/FEDEX/DHL. Но, некои земји.

За производот

Големина:
with clip, bows only
Материјал:
ПВЦ
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
Декорација цвет
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Декорација цвет

Избор на клиент