Фабриката за продажба на Посебен Автомобил Задните Видите Обратна копија Камера rearview паркинг за CHEVROLET EPICA/LOVA/AVEO/CAPTIVA/CRUZE/LACETTI
Новак - 34 %

Фабриката за продажба на Посебен Автомобил Задните Видите Обратна копија Камера rearview паркинг за CHEVROLET EPICA/LOVA/AVEO/CAPTIVA/CRUZE/LACETTI

Достапно за нарачка
DEN 960.00
DEN 634.00
Достапност:


Ако не сте задоволни со нашата служба или друг проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации и ние ќе r esolve прашањето веднаш,ви благодарам многу!
.

За производот

Напон:
12V
Бренд Име:
wskyfook
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Школка Материјал:
Пластични
Должина на Видео Кабел:
6M
Леќа Материјал:
Стакло
Guiding Line:
Yes
Жица/безжична:
options(AV како стандардно)
Сензор:
ccd
ТВ систем(NTSC/PAL):
опција(NTSC е стандардно)
Големина:
база на слика

Избор на клиент