Национален Правец на Жените Leggings Лето Модални Печатење Еластичен Појас Исече Панталони Слаби Leggins Лабава-Одговара Топла Slae BH870
Новак - 20 %

Национален Правец на Жените Leggings Лето Модални Печатење Еластичен Појас Исече Панталони Слаби Leggins Лабава-Одговара

Достапно за нарачка
DEN 618.24
DEN 494.00
Достапност:


продавница за облека вистинска големина на плочка волумен мерење на лента,2-4cm грешка е нормалниот опсег.

За производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Spandex,Памук
Должина:
Mid-Calf
Стил:
Инди Фолк
Половината Тип:
Средината
Дебелина:
Тенка
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
AINIAINI
Број На Модел На:
BH870
Стил:
Корејската
боја:
Бела,blac
Големина:
Free
Карактеристики:
Дише,Тенок е тенка
Тип:
BH870
дизајн:
Седум поени
Боја Стил:
Природна Боја
Сезоната:
Лето

Избор на клиент