Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Core TB2580 703605-0003 14411-G2407 Турбополнач За Nissan TERRANO II 01 TL18 2.7 L TD27TD TD27T
Новак - 10 %

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Core TB2580 703605-0003 14411-G2407 Турбополнач За Nissan TERRANO II 01 TL18 2.7 L TD27TD TD27T

Достапно за нарачка
DEN 8135.52
DEN 7322.00
Достапност:


Бесплатен Превозот T urbocharger Кертриџ Турбо CHRA суштината на Т B2580 703605 703605-0003 703605-0002 703605-0001 14411-G2407 14411-G2405 14411-G2402 За Nissan TERRANO II 2001;CABSTAR;TL18;2.7 L Мотор TD27 TD TD27 T трговија на Големо
Турбо Модел :
TB2580
703605-0001 703605-0002 703605-0003
14411-G2407 14411-G2402 14411-G2405
14411 G2407 14411 G2402 14411 G2405
За NISSAN TERRANO II 2001;CABSTAR ;TL18 2.7 L Моторот : TD27 TD TD27 T 2.7 L 2.7/4 125 HP 95 HP
Ладење : Масло за ладење
Марк Година Модел Тип на H. стр. Моторот Модел Турбо Код ОЕМ Код За NISSAN Cabstar 2001 - 2.7 L 95 HP TD27 T TB2580 703605-5003 S 14411-G2407 За NISSAN TERRANO II 2001 2.7 125 HP TD27 T TB2580 703605-0003 14411 G2407 За NISSAN TL18 - 2.7 L - - TB2580 703605-0003 14411 G2407 За NISSAN TL18 2001 2700 95 HP TD27 T TB2580 703605-0003 14411 G2407 За NISSAN TL18 2001 2700 95 HP TD27 T TB2580 703605-0002 14411 G2402 За NISSAN TL18 2001 2700 95 HP TD27 T TB2580 703605-0001 14411 G2405 За NISSAN TL18 2001 2700 95 HP TD27 T TB2580 703605-0002 14411 G2402 За NISSAN TL18 2001 2700 95 HP TD27 T TB2580 703605-0003 14411 G2407 За NISSAN TL18 2001 2700 95 HP TD27 T TB2580 703605-0001 14411 G2405
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Модел Година:
2001 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
2kg
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Име На Модел:
TB2580 703605-0003 За Nissan TERRANO II CABSTAR TL18 2.7 L TD27TD
Поставување на Возило:
ПРЕД
Автомобил Производител:
Nissan
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Висина:
25inch
Објектот Должина:
25inch
Име На Модел:
TB2580 703605 0003 14411 G2407 Турбополнач Кертриџ Турбо CHRA Core
Автомобил модел:
За NISSAN TERRANO II 2001 CABSTAR TL18 2.7 L
моторот моторот:
TD27TD TD27T 2.7 L 2.7/4 125HP 95HP Масло за Ладење
Дел Број:
703605-0001 703605-0002 703605-0003 703605 0001 703605 0002
Дел Број .:
703605 0003 7036050001 7036050002 7036050003
ОЕМ број:
14411-G2407 14411-G2402 14411-G2405 14411 G2402 14411 G2405
ОЕМ Број .:
14411G2407 14411G2402 14411G2405 14411 G2407
превозот:
Бесплатен превозот

Избор на клиент