Nasinaya уметничко Лизгање Чевли Покрие Сомот за Деца Возрасни Заштитна Ролери Скејт игри со авијација Додатоци сјајна Rhinestones 8
Новак - 30 %

Nasinaya уметничко Лизгање Чевли Покрие Сомот за Деца Возрасни Заштитна Ролери Скејт игри со авијација Додатоци сјајна Rhinestones

Достапно за нарачка
DEN 527.52
DEN 369.00
Достапност:


започнете
Темна боја е малку исчезнат.Ве молиме да се мијат пред употреба.
Овој производ е само за топлиот покрие,не вклучувајќи мраз скејт.
Изработен од еластичен материјал сомот
Големина S погодна за НАС децата големина 10,11,12,12.5,13,1 (Кинески големина 27,28,29,30,31,32)
Големина M погодна за НАС децата големина 1.5,2.5,3,4 (Кинески големина 33,34,35,36 )
Големина L погодни за НАС жените големина 6,7,7 .5 (Кинески големина 37,38,39 )
Големина XL погодна за НАС жените големина 8.5,9,10 (Кинески големина 40,41,42 )
Големина XXL погодна за НАС мажите големина 8.5,9.5 (Кинески големина 43,44 )
Големина XXXL погодна за НАС мажите големина 10.5,11 (Кинески големина 45,46 )

За производот

Големина:
L, M, S, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Сомот
Број На Модел На:
4612
Бренд Име:
Nasinaya
Возраст:
Универзална

Избор на клиент