оригиналниот 42LED лента E74739 6916L-1214A 6916L-1215A 6916L-1216A 6916L-1217A 1set=20 Парчиња/многу, што се користи дел, тестирани и работа
Новак - 5 %

оригиналниот 42LED лента E74739 6916L-1214A 6916L-1215A 6916L-1216A 6916L-1217A 1set=20 Парчиња/многу, што се користи дел, тестирани

Достапно за нарачка
DEN 4938.24
DEN 4692.00
Достапност:

за Konka LED42 E350 PDE член светилка 6916 l - 1217 - a / 1216 a / 1215 а до 1214 90 дена гаранција.
дисплеј : LED42 E350 PDE
1 сет на 20 КОМПЈУТЕРИ

За производот

Бренд Име:
UNIMASOW
Број На Модел На:
LED42E350PDE
Тип:
LED светлото ленти
LED КОЛИЧИНА:
5pcs
MPN:
6916L-1217A /1216A/1215A 1214A

Избор на клиент