1000pcs јаглероден челик со никел позлатен m3*8мм мерење завртка
Новак - 10 %

1000pcs јаглероден челик со никел позлатен m3*8мм мерење завртка

Достапно за нарачка
DEN 446.40
DEN 402.00
Достапност:


Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се :
Trademanager ID : cn1510190179
Skype : pennywanli
Ви благодариме на посетата на нашата продавница !

За производот

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М3*8
is_customized:
Yes
Големина:
М3*8
Должина:
8мм
Материјал:
Челик
Тема Тип:
sems завртка
Глава тип:
Тркалезна Глава
По завршувањето:
Никел позлатен
MOQ:
1000pcs
начин на испорака:
international express,Кина пост воздух mail
Оригиналното Место:
шенжен
Функции:
fastener

Избор на клиент