Професионална Шминка Четка Рамен Долго Мека Контура Фондацијата Руменило Четка Синтетички Влакна Лице Козметика, Убавина Tools 3 Боја WD3
Новак - 22 %

Професионална Шминка Четка Рамен Долго Мека Контура Фондацијата Руменило Четка Синтетички Влакна Лице Козметика, Убавина Tools

Достапно за нарачка
DEN 108.00
DEN 84.00
Достапност:

Discription :
100% сосема нов и висок квалитет
Фирма и малку тркалезна четка
Меки влакна го прави вашиот шминка повеќе таписерии и убава
Се користи за шминка Руменило/Лабава Прав/Фондацијата
Издржлив и лесен за користење
Спецификации :
Материјал :
Четка : Faux Коза Коса
Се Справи Со : Пластика
Големина на :
Должина : 16cm/6.29"
Четка за коса должина : 4.4 cm/1.73"
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Функција : Руменило/Лабава Прав/Фондацијата Четка
Пакетот вклучува : 1 парче Четка за Руменило

За производот

Тип На Објект:
Шминка Четка
Материјал:
Faux Коза Коса
Количина:
1
Големина:
1 piece
Рачка Материјал:
Пластични
Четка Материјал:
Коза Коса
Се Користи Со:
Blusher
Број На Модел На:
829475
Бренд Име:
MAANGE

Избор на клиент