Бесплатен превозот рачно изработени Волнени Филц за felting 50g Светло розова Совршен во Игла Чувствува 55#

Бесплатен превозот рачно изработени Волнени Филц за felting 50g Светло розова Совршен во Игла Чувствува 55

Достапно за нарачка
DEN 288.00
Достапност:

Висок квалитет, со природен сјај, Може да се користи за да се игла felting и влажни felting. Игла чувствува, за производство на животински влакна, природни tufting ефект. Влажни почувствува, за правење shawls, марами и сл. побрзо felting брзина. тежина : 50g Боја : Светло розова Plese забелешка : слики понекогаш се разликува малку од бојата на самиот производ.
ПРЕВОЗОТ ТЕРМИНИ :
1.Обработка на време : ние обично брод во рок од 2 до 5 работни дена по добивањето на уплатата.
2.Превозот услуга : нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот од кина пост воздух mail.
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
1.Тоа обично трае околу 15-30 дена да добиете предмети ќе се подредени(најчесто во 10-20 дена).
2.Меѓународната превозот е под влијание на многу нестабилен фактори,e.г.царинските,летови,времето,воена и трговска политика,затоа пратки може да се одложи понекогаш.Ве молиме контактирајте со нас ако сеуште не сте го добиле вашите објекти по проценува пристигнување време,тогаш ние сигурно ќе го дознаете и да се реши проблем за вас е на задоволително ниво.
КОНТАКТ СО НАС НА :
1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме повторно испратени на вашата e-mail или да испратите порака до нас,и ние ќе одговори на вас како е можно поскоро.
2.Ве молиме имајте во предвид дека бојата застапеност е предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја измени фактичката боја.Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.

За производот

Тип:
Merino
Влакна Тип:
Врвот
Материјал:
100% ВОЛНА
Тип На Производ:
Други Влакна
Употреба:
волна почувствува

Избор на клиент