AOSRRUN Автомобил Педалот за Гас Сопирачките на возилото Спојки Педалата НА За Опел Mokka Insignia седан Sport Tourer Опел 2009-2013
Новак - 15 %

AOSRRUN Автомобил Педалот за Гас Сопирачките на возилото Спојки Педалата НА За Опел Mokka Insignia седан Sport Tourer Опел 2009-2013

Достапно за нарачка
DEN 815.52
DEN 693.00
Достапност:


Мост на правото да не се користи !!!
само одговара за brige на лево
само се вклопуваат ВО
одговара за mokka 2012 2013 2014
одговара за Insignia 2009-2013

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
4326tfdg
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Бренд Име:
AOSRRUN
Објектот Должина:
1inch
Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg

Избор на клиент