За HTC 10 Нови Мулти Бои Луксузни Rubberized Мат Пластика тежок Случај Покритие За HTC One M10 10 5.2 инчен Мобилен Телефон Покрие Случаи
Новак - 35 %

За HTC 10 Нови Мулти Бои Луксузни Rubberized Мат Пластика тежок Случај Покритие За HTC One M10 10 5.2 инчен Мобилен Телефон Покрие

Достапно за нарачка
DEN 143.04
DEN 93.00
Достапност:

Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа, веднаш штом ќе се Плаќање Потврдена.2 инчен Rubberized Мат дизајн се Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба Боја : 11 Бои како што е погоре слики Додаток САМО. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. (Ве молиме контактирајте прво, ви благодариме)
8). Ако не се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил или Aliexpree порака. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Ве молиме repack објектот внимателно. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Во светот;
2). Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил.
За HTC 10 Нови Мулти Бои Луксузни Rubberized Мат Пластика тежок Случај Покритие За HTC One M10 10 Мобилен Телефон Покрие Случаи
100 % НОВ, Модерен и висок квалитет на кожата Совршено се вклопува За HTC One M10 10 5. Ви благодариме!
1). Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние ќе се прогласи за сопствени фактура со пониска вредност, ние пониски пари е само за да ви помогнеме да заштедите пари. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Ние се грижиме за нашите клиенти. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) Повратни информации . Сите предмети се 100% нови и прегледани. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. ) Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Телефонот не се вклучени
1). Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Испораката е слободен да се купи Хонг Конг Пост воздух mail, тоа не е следење на број, ако сте во 40-денот на рок на испорака се уште не добиле вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, јас да ви дадам задоволителен одговор ,Ако сте надеж за следење на број, а потоа ќе се купат Кина Пост воздухопловната превозот метод, тоа е мора следење на број. Од страна на хонг конг пост воздух mail : Општо земено, околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена
2). Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2).

За производот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
HTC
Компатибилен HTC Модел:
HTC Desire
Големина:
145.9 x 71.9 x 9 mm 5.2 inch
Бренд Име:
снег welkin
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Тежок случај
дизајн:
Обична
дизајн:
Луксузна Rubberized Matte
Пад на превозот:
Поддршка
функција 1:
Shockproof Мобилен Телефон Accessaries
Карактеристика 2:
Силни Заштитни Тешко Назад Случај
квалитет:
Висок квалитет

Избор на клиент