YinShiJi Ретро Сребрени Прстени За Жените Гроздобер Големи Прстени 925 Фунта Сребрен Накит Женски 4 Боја Најдобрите Подароци
Новак - 35 %

YinShiJi Ретро Сребрени Прстени За Жените Гроздобер Големи Прстени 925 Фунта Сребрен Накит Женски 4 Боја Најдобрите Подароци

Достапно за нарачка
DEN 2160.00
DEN 1404.00
Достапност:


Опис На Производот
Бренд
Yin Shi Ji
Метали Тип
925 Sterling Silver
Скапоцен Камен Материјал
Руби (Топла Розова)
Sapphire (Сина)
Гранат (Црвено)
Калцедон (Жолт)
Технологија
Тајландски Сребро Занает
Големина
(Приближни)
(Површината)
Должина 3cm,Ширина 1cm
Природни или Синтетички
Синтетички
Метален Стандард За Печат
S925
Answer : ___________________________ Note : природен производ направен од природен камен, Секој природен производ е единствен со природна боја и модел, Па така може да има Мала Разлика со фотографијата. Ве молиме не го купите, ако не може да го прифати тоа.

За производот

Прстен Големина:
6.25, 6.5, 7.25, 7.5, 8, 8.5, 8.75, 9.25, променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
JZ226L
Пол:
Жените
Обликотшема:
овална
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Површината Ширина:
10мм
Повод:
Годишнина
Бренд Име:
YinShiJi
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
30мм
inlaying материјал:
925 Sterling Silver Inlaying Гем
Метали Тип:
925 Sterling silver
дизајн:
Ѕвездите/cloud
Нови Или Користени:
Нови
боја:
Длабоко Црвена Боја,Топла Розова,Сина
Метален Стандард За Печат:
s925
Подарок за:
Мајка / Жена / Свршеница / Девојка / Ќерка / Женски Пријател
Occassion:
Годишнината / Дневно / Ангажирање / Свадбена / Подарок / Партија

Избор на клиент