година уникатен најновите кубни кристал нараквици јасно јаже синџир за девојки дипломирањето подароци
Новак - 25 %

година уникатен најновите кубни кристал нараквици јасно јаже синџир за девојки дипломирањето подароци

Достапно за нарачка
DEN 264.96
DEN 199.00
Достапност:


2016 година уникатен најновите кубни кристал едноставни дизајни жените нараквици за девојки дипломирањето подароци
(МИН. цел : повеќе од слободни регистрирани Кина пост воздух mail)
Сите налози се БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ . Превозот метод зависи од цел износ
ЦЕЛ ИЗНОС
ПРЕВОЗОТ МЕТОД
ВООБИЧАЕНОТО ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Кина Пост Воздух Mail
15-39 дена (Аргентина и Чиле зема 30-60 дена)
>$150
DHL
3-6 дена
Fed Ex
UPS-от
ТНТ
ARAMEX
4-8 дена (Главно за Блискиот Исток)
EMS
5-10 дена (Русија 8-20 дена)
>$80
Посветен Express
2-8 дена
(За Хонг Конг, Сингапур, Малезија, Јужна Кореја, Тајланд, Јужна Африка, Индија, Пакистан) Aliexpress suport плаќање преку VISA, MASTER CARD, QIWI, WESTERN UNION и Банкарски трансфер . Ако треба да се плати преку друг метод на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас преку Trademanager или е-пошта.
За микс цел (Мало цел). Накит ќе се спакувани во една OPP вреќа со бел картон За промет на големо наредби. Секое парче накит е спакувани во само малку OPP вреќа. Затоа што тогаш парцела ќе биде не се премногу големи и тешки. Исто така, придонесуваат прогласи ниска вредност и дозвола .

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
16cm
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
хривнија
Име:
Betti Накит
Тежина:
3.60 g
Главниот Камен:
СВАРОВСКИ ЕЛЕМЕНТИ
Објектот #:
BR160512-23095 23096
продолжување на синџирот:
4cm

Избор на клиент