Симпатична Животно DIY Куче, мачка Mural Pet shop Спа Чешлање Салон Ветеринарна ѕид decal Ѕид Налепници Винил Уметност Дома декор
Новак - 23 %

Симпатична Животно DIY Куче, мачка Mural Pet shop Спа Чешлање Салон Ветеринарна ѕид decal Ѕид Налепници Винил Уметност Дома

Достапно за нарачка
DEN 719.52
DEN 554.00
Достапност:


Опис На Производот
28*56cm Ако оваа големина е несоодветна за вас, можете да нè контактирате и да се обезбеди yourdimensions и ние може да се создаде за вас decal на било која големина - од најмалите(1"X1" или 2.5 Х 2.5 цм) на најголемиот decals (40" X 65"или 100 X165cm), па дури и поголем. Само нас контакт во прв план.

За производот

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Американски Стил
Материјал:
Хартија
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
369
Бренд Име:
DIYWS

Избор на клиент