РОБОТОТ Винил ѕид уметност налепница decal момчиња спалната соба ДЕЦА САЛА Расадник Ѕид Decals adesivo де parede mural Уметност дома декор D537
Новак - 25 %

РОБОТОТ Винил ѕид уметност налепница decal момчиња спалната соба ДЕЦА САЛА Расадник Ѕид Decals adesivo де parede mural Уметност

Достапно за нарачка
DEN 446.40
DEN 335.00
Достапност:

материјал : еколошки ПВЦ 30cm X57cm 57cm X109cm расположливите да се избере бои како што е подолу ,pls оставете порака на вашиот цел за бојата број ви се допадна.инаку ние ќе брод во црна боја,ви благодариме

За производот

боја:
црвеното лево свртени
Големина:
30cmX57cm, 57cmX109cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
Д-537
Бренд Име:
HUAIDE
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични

Избор на клиент