Трговија на големо 0.2 мм дебел мали јасно со сина линија Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси 5x7cm Бесплатен Превозот
Новак - 12 %

Трговија на големо 0.2 мм дебел мали јасно со сина линија Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси 5x7cm Бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 612.48
DEN 539.00
Достапност:


Добредојдовте Во Мојата Продавница
Трговија на големо 0.2 мм дебел мали јасно со сина линија Само Запечатување Zip Lock Пластични пилула пакување кеси 5x7cm Бесплатен Превозот
Descr iption
Објектот Количество 200 PCS /многу
Точка Бр.
Подарок Перница 301
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Јасно Боја
Објектот Околу Големина
5x7 cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,козметика
Други Големина За Подарок Пакување
Кликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Други Стил Кеси

За производот

Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
ziplock торба
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
KoMee
Производот:
Накит Пакување Торба
Употреба:
накит за подарок
Големина:
5x7cm
боја:
Јасно
Материјал:
Пластични
Дебелина:
0.2 мм
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Користат за:
Накит Git Пакување Копчето Пошта

Избор на клиент