Морска ѕвезда школки на плажа декорација физички занаети concha школки ѕид налепница фото снимањето реквизити наутички оркестарот

Морска ѕвезда школки на плажа декорација физички занаети concha школки ѕид налепница фото снимањето реквизити наутички оркестарот

Достапно за нарачка
DEN 431.52
Достапност:


[име] : Исклучителна Wuzhi морска ѕвезда Бело за природна боја, други бои за боење не се купува!! умот про не се купи! Други бои може да се прилагоди!! !
[size] : 7 - 25 см
attentiong : Природни conch школки, корали морска ѕвезда, неизбежно е дека некои пропусти.
"Писменост" : Морски безрбетници Генеричко име, не родот риба Тело рамен, во облик на ѕвезда, со зглобовите. 1800 постојните видови, види во секој океан, На Тихиот Океан Во северниот дел на тип На повеќето.
Врвка за околу шупливи, со краток spines и вилушка spines покритие; На ров со редови на цевка нозе (некои крај таму чак Така,) морска ѕвезда Може да се ползи во било која насока, па дури и се искачи до стрмните страна.

За производот

боја:
големина на 7cm, големина 12cm, големина 18cm
Стил:
Медитеранот
Материјал:
Органски Материјал
Тема:
Маскота
Количина:
1 Парче

Избор на клиент