JRB-98121 везови француски ткаенина најдобар квалитет tulle мрежа чипка за машински фустан
Новак - 16 %

JRB-98121 везови француски ткаенина најдобар квалитет tulle мрежа чипка за машински фустан

Достапно за нарачка
DEN 9672.00
DEN 8124.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже
1. Sequins tulle чипка ткаенина.
2. Ширина : 50-52".
3. Должина : 5 метри по парче.
4. Модата Облека за Повод, Свадба, Партијата итн.

За производот

Техника:
Nonwoven
Материјал:
Полиестер / Памук
Ширина:
120cm-130cm
Плетени Тип:
weft
Стил:
Dot
Шема:
Извезена
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Функција:
Анти-Pilling
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
чипка ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
Yes

Избор на клиент