1piece Hight квалитет DUN-50L Електрични воздушниот компресор 1200W ,без масло воздушниот компресор ,0.067m3/мин 50L
Новак - 5 %

1piece Hight квалитет DUN-50L Електрични воздушниот компресор 1200W ,без масло воздушниот компресор ,0.067m3/мин 50L

Достапно за нарачка
DEN 9188.64
DEN 8729.00
Достапност:


1piece Hight квалитет DUN-50 L Електрични воздушниот компресор 1200 W ,без масло воздух
компресор ,0.067m3/мин 50 L
Напомена :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
сликата покажува :
Describtion :
Капацитет : 50 L
тежина : е 36,5 KG
Јамка пумпа напон : 220 V
моќност : 600w*2
Димензија(L*W*H) : 585*275*620mm
производ брзина : 1450r/мин
Издувните притисок : 0.8 pa
зафатнина : 0.067m3/мин
на бучава ,на гас брзо,без додавање на масло,приклучок може да се користи

За производот

Број На Модел На:
DUN-50L
Бренд Име:
ZJMZYM
Тип:
Други
Големина:
585*275*620mm
is_customized:
Yes
Напон:
220v 50hz
Зафатнина:
0.067m3/мин
моќност:
600w*2
Издувните гасови под притисок:
0.8 pa
производ брзина:
1450r/мин
Капацитет на цилиндар:
50L
Тежина:
36.5kg
Извор На Енергија:
ac
Број На Производ:
H0745
DIY Материјали:
Металугрија

Избор на клиент