Barrow G1/4 Избор Сериски Боја Тешко Цевка 12mm Монтирање Конектор TFYKN-T12

Barrow G1/4 Избор Сериски Боја Тешко Цевка 12mm Монтирање Конектор TFYKN-T12

Достапно за нарачка
DEN 143.52
Достапност:

Овој производ телото шестоаголна структура има применува за практична технологија патент.Бидејќи изборот на Интернет шопинг, да се задржи добрата комуникација за решавање на прашања кои можат да се појават и, ако е можно, ве молиме секогаш да се провери Али пораката.
Телото на заеднички е внатрешна хексагонална структура, 8 MM хексадецимален клуч алатка се користи за да се инсталира и да се размонтираат работа.Се проценува дека за време на транспортот шоу на aliexpress за повикување само, никој не може да гарантира дека пакетот ќе пристигне во вашиот очекува време, ниту ние, ниту Aliexpress можат да го контролираат транспорт времето цена, па ние не нудиме за време На Испорака гаранции, но ние може да гарантира дека купувачот ќе биде во можност да се добие стоката или добие целосна наплата по транспорт проблем. Испрати пакет да русија преку SPSR потребите на купувачот e-mail или да предизвика одложување на превозот
.Објектот е боја се прикажани на вашиот монитор и вистинската боја не може да биде иста, ве молиме да се разбере
За Превозот 1.
Ние сме официјална авторизиран дилер, Ние ги обезбедува најдобри услуги и производи и сродните технички совети.Ако масовно купување, ве молиме контактирајте ме, јас ќе го избере повеќе разумни и економичен превоз пат кон вас.
Избор серија на конектори за голем број на корисници да се обезбеди ново искуство и широк спектар на производи селективност, заеднички главниот внатрешен хексагонална структура, користењето на 8ММ хексадецимален клуч алатки за лесна инсталација и уривање операции, без потреба да го замени главни делови на конектор,
Со изборот да се замени различни бои на рака пресврт прстен може да се постигне на повеќе флексибилни слободен надградби, (купи повеќе боја на рака прстен, и не треба да се купи на целиот сет на зглобовите) на Овој производ телото шестоаголна структура има применува за практична технологија патент. Ве молиме контактирајте ме ако купувачот треба испратите објекти на овие земји.Некои земји или региони не се во рамките на опсегот на нашите превоз за тргување безбедносни причини.
Карактеристика & Спецификации
Вграден-во шестоаголна структура, преку клуч алатка за затегнување, за труд-заштеда на повеќе солидна. Ние не плаќаат царина, тоа е одговорност на купувачот, ако царина предизвикани купувачи да се вратат, ние не наплата на превозот надомест.
3 ПЕЧАТ прстен структура, се елиминира истекување скриени проблеми. Исклучителна технологија на производство + целата произведуваат синџир контрола. Висока вредност производи + разумна цена на производот. Фалсификувани мора да се проследи.Ако имате прашања или проблем во врска со производи или договор, ве молиме контактирајте со нас, ние се надеваме дека сите купувачот задоволство на нашите производи, Aliexpress не може да се откаже повратни информации, ако купувачот како лево лошо повратни информации без да комуницираат, немојте да ја купите во нашата продавница, ви Благодарам за вашата соработка 3.
Научни структура дизајн, алуминиум легура дел само не за прицврстување на употреба, не имаат директен контакт со вода, не се одвива на бакар алуминиум мешање предизвикува електрохемиски корозија.
Материјал : Месинг
Тема : G1/4
Големина : за 12mm OD Цевка
Термин За Предмети 1.
Минималистички дизајн, површина за непречено дизајн, без возен цвет обработка, појавата на едноставни и убави. Превозот на јужна америка преку експрес, како што се бразил/чиле, ве молиме понуда даночен број/Телефонскиот број/e-mail или превозот можеби се одложи или да ја паузирате.

За производот

Сечилото Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Златна, Сива, Сребрена
Бренд Име:
BARROW
Линии:
Никој
Број На Модел На:
TFYKN TFYKN-T12
Тип:
вода за ладење

Избор на клиент