(4pcs/многу)Нов Далечински Управувач За Samsung ТВ AA59-00602A AA59-00666A AA59-00741A AA59-00496A
Новак - 13 %

(4pcs/многу)Нов Далечински Управувач За Samsung ТВ AA59-00602A AA59-00666A AA59-00741A AA59-00496A

Достапно за нарачка
DEN 960.00
DEN 835.00
Достапност:

Нов Далечински Управувач За Samsung ТВ AA59-00602 A AA59-00666 A AA59-00741 A AA59-00496 A ОДГОВАРА ЗА SAMSUNG ТВ Број на Модел : LA32 E420 E2 MXXY PS43 E450 A1 MXRD PS43 E450 A1 MXXY PS51 E450 A1 MXRD PS51 E450 A1 MXXY PS51 E531 A6 MXRD PS51 E531 A6 MXXY PS60 E531 A6 MXRD UA19 ES4000 MXXY UA22 ES5000 MXRD UA22 ES5000 MXXY UA26 EH4000 MXRD UA26 EH4000 MXXY UA32 EH4000 MXRD UA32 EH4000 MXXY UA32 EH4003 MXRD UA32 EH4003 MXXY UA32 EH5006 MXRD UA32 EH5006 MXXY UA39 EH5003 MXRD UA40 EH5006 MXRD UA40 EH5006 MXXY UA40 EH6000 MXRD UA40 EH6000 MXXY UA46 EH5006 MXRD UA46 EH6000 MXRD UA46 EH6000 MXXY UA50 EH6000 MXRD UA50 EH6000 MXXY UA55 EH6000 MXRD UA55 EH6000 MXXY UA60 EH6000 MXRD UA60 EH6000 MXXY Слободни Ние брод на светот. Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена. Бесплатен превозот е стандард превозот начин, 20-30days. да добиете на стоки, ако сте во брзање, ве Молиме изберете брзо shippig начин : DHL Вашиот предмет ќе бидат обработени и се испраќаат надвор рок од 1-3 дена. Следење на број ќе бидат испратени до вас, откако објект се обработува и се испраќаат. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот следење на број или испорака потврда по 3 работни дена. За меѓународните пратки, ние не може да гарантира точноста на времето за испорака како секоја земја има свои царинење барања. Контактирајте со вашиот локален обичај брокер за дополнителни информации / барања. Клиентот е одговорен за дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и / или даноците. Овие трошоци не се вклучени и може да се собираат во времето на испорака. Овие надоместоци се неповратни. Сите превозот и ракувањето надоместоци се неповратни. Услуги на клиентите Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас. Ние со нетрпение очекуваме да добиете одлична услуга! Се враќа Нуди на нашите клиенти е гаранција (90) дена од датумот на фактурата) Замена на задоволство или гаранција на надомест на сите набавки, со исклучок на човечките Штета предизвикана од неуспех или неисправност на проектор. За целосна гаранција детали, ве молиме контактирајте со нас. Производот се врати за Да се вратите производ, мора да се повик или мејл и да добие Врати Стока за ставање во Промет ("RMA") во рамките на гарантниот врати период за производот (што е опишано погоре). L. S не ќе го прифати враќа без претходно овластување и RMA број. Откако издадени, RMA броеви се валидни за 40 дена и мора да се врати на Л. С. Клиентот треба да видливо прикаже бројот на RMA (s) на превозот етикета содржи врати производот. L. S не ќе му ги надомести купувачот за оригиналниот трошоците за превозот. Ние нема да прифатиме каков било објект кој има физички оштетувања. Физичка штета е секоја штета која не е предизвикана од било нормално абење. Ако добиеме објект кој е физички оштетени, ќе бидат вратени на купувачот на ваш трошок. Повратни информации Ако заради било каква причина се чувствувате дека ние не заслужуваат позитивни повратни информации, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да го подобри вашиот шопинг искуство со нас. Ви благодариме! Пакет Детали

За производот

Бренд Име:
XingZhiHua
Пакет:
Yes
Употреба:
TV
Фреквенција:
433 MHz
Канал:
1
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
AA59-00666A

Избор на клиент