CDTS модна платформа zapatos mujer Пролет/Есен секси сомот 16cm ултра висока тенки потпетици круг пети чевли жените свадба пумпи
Новак - 48 %

CDTS модна платформа zapatos mujer Пролет/Есен секси сомот 16cm ултра висока тенки потпетици круг пети чевли жените свадба пумпи

Достапно за нарачка
DEN 2208.00
DEN 1148.00
Достапност:


За производот

Чевли Големина:
3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Сезоната:
Пролет/Есен
Платформа Висина:
5-7cm
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Круг Пети
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Стадото
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Обична
Кожа Стил:
Мека Кожа
Стил:
Класици
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Партија
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Синтетички
Број На Модел На:
CML161
Пета Тип:
Тенки Потпетици
отварање на длабочина:
плитки устата
Моден Елемент:
плитки устата, платформа, метал декорација
Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Материјал Технологија:
чистење
Обвивка Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Тенки Потпетици:
16.5 cm
Платформа:
5.5 cm

Избор на клиент