32*24mm 38*24mm Нерѓосувачки Челик Пенисот Прстен Метал Петел Прстени за Мажи J7-1-42
Новак - 49 %

32*24mm 38*24mm Нерѓосувачки Челик Пенисот Прстен Метал Петел Прстени за Мажи J7-1-42

Достапно за нарачка
DEN 335.52
DEN 171.00
Достапност:

Големина на : Мал : 24*32-милиметри Големи : 24*38mm
1.Превозот Однос 1 Ние би можеле да го испрати предметот до целиот свет од страна на Кина/HK Пост Воздух Mail,DHL/EMS, 2 Ние ќе пак објекти со мека меур за заштита на објекти од broking и купувачот е тајна. 3 Пред Превозот,објектите ќе се внимателно проверени . 2.Превозот Време 1 1-3 работни дена за цел потврди, 2 Општо Земено, 4~8 дена за DHL/UPS/ТНТ испорака. 6~12 дена за ЕМС испорака. 12-38 дена за HK/Кина пост воздух достава на пошта 20-49 дена за Продавачот превозот методи (без следење на информации). 3 се надеваме дека тоа ќе пристигне на време,но, бидејќи тоа е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. 3.Враќање&Refound Политика 1 Ако објектот brokes надолу (време на транспортот) или тоа не функционира, ние ќе испрати сте нов еден или рефундирање на пари. 4.По Продажба на Услуги 1) Ако не знаете како да се работи на уред,pls љубезно e-mail мене или оставете порака на цел систем за да ми каже во што е проблемот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа. 5.Повратни информации 1 Угодно не ослободи 2~3 ѕвезди повратни информации.Ова не е добро да се решат проблемите. Ако имате било каков проблем,pls контактирајте со нас прво да се реши во мир и човечки начин. 2 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.За следна цел,ние ќе ви даде некои попусти. 6.Контакт 1 во Нашата канцеларија часа се 24hours 7 дена онлајн услуги 2 Ако никој не ти одговорам на интернет во време,ве молам, не грижете се.Ни остави порака од trademanager или e-mail на нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 7.Многу Важни Совети 1 Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2 Pls кажете ни во што е најдобра цена за прогласување на вредноста на фактурата,така што ќе може да избегне да плаќаат висок данок. 3 Ако сте од Бразил,ве Молиме да ги доставите вашите CPF Број(Даночен Број) за нас.

За производот

Големина:
S, L
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Бренд Име:
GJHOND
Број На Модел На:
J7-1-42
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент