BQLZR 10pcs 2cm Сребро Метал Ролери Хардвер Pin Тока Никел Позлатен Силна
Новак - 26 %

BQLZR 10pcs 2cm Сребро Метал Ролери Хардвер Pin Тока Никел Позлатен Силна

Достапно за нарачка
DEN 240.48
DEN 178.00
Достапност:


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Карактеристики :
1.Заварени, никел позлатен ролери хардвер pin тока
2.Ролери тока како замена планирам тока за dungarees,Playsuit ,чанта, багаж торба.
3.Тоа може да се користат во различни апликации како што панталони, фармерки ,спортска опрема, пет производи ,рачно изработени DIY и така натаму.
4.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;
5.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.
Материјал : Метал
Внатре Димензија : 2cm x 1,5 см /0.79" x 0.59"(Lx W)
Надвор Димензија : 2.5 cm x 2.2 cm x 0.6 cm /0.98" x 0.87" x 0.24"(Lx Wx T)
Боја : Сребрена
Бренд име : BQLZR
Тежина : 60g
Пакет се вклучени :
10 x Ролери Хардвер Pin Тока

За производот

Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
BQLZR
DIY Материјали:
Металугрија
категорија:
2cm Ролери Хардвер Pin Тока

Избор на клиент