автомобил употреба 12V моќност 32w двојно излез главата RGB LED Оптички Влакна Извор на Светлина мотор

автомобил употреба 12V моќност 32w двојно излез главата RGB LED Оптички Влакна Извор на Светлина мотор

Достапно за нарачка
DEN 2874.24
Достапност:


Име На Производ :
16w LED извор на светлина led светло мотор оптички влакна извор на светлина светлината мотор напојување
Боја : Нашата заедничка боја е RGB, сите ние нудиме единствена боја : ЦРВЕНО, ЗЕЛЕНО, СИНО БЕЛА ПОРТОКАЛ ЖОЛТА РОЗОВА боја се ВИОЛЕТОВИ ТОПЛО БЕЛА КУЛ БЕЛО... Можете да обезбеди Боја на податоци, тогаш ние може да го направи тоа.
Напон : може да се направи 110-265 V одговараат за секоја земја употреба
Далечински управувач : 20 KEY RF далечински управувач со 4 режим на боја, менување на методи -
Флеш - Мулти-боја скок-промена
Скок - Мулти-боја скок-промена
Исчезнат -Мулти-боја, Постепено се менува исчезнат во-out
Непречено- Мулти-боја се менува без проблеми во нормалниот метод
Приклучокот нога : САД , ЕУ , велика БРИТАНИЈА , Austrial , CN стандарден приклучок нога , можете да изберете било да одговараат на вашата земја употреба
Други w : МИНИ 12 V , 3 W 5 W 6 W 7 W 8 W 12 W 16 W 20 W 25 W 27 W(трепкане машина), 32 W 45 W 75 W 100 W 120 W 150 W за избор, ако ти треба тоа, ве молиме контактирајте со нас .
Пакет : секој 1 сет во продажба кутија, потоа неколку во тетрапак
Answer : ___________________________ Note : 1. Оваа цена е за 1 сет цена како продажба на мало.
Ако ви треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена.
2. За превозот цена, јас ве советуваме да купам повеќе за да се спаси трошоци.
Ако ви треба купи неколку различни предмети, систем за поставување во можност да се комбинираат превозот цена себе, па така можете да контактирате со нас за комбиниран превозот цена.
Одат за да се види други големина на :

За производот

Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла
Бренд Име:
EverhengFiber
Број На Модел На:
LLG-16W-20-12v
Тип:
метал халоген светлина мотор, извор на светлина генератор уред
Материјал:
Алуминиум Легура + Пластика
Функција:
Оптички влакна извор на светлина, даде светлина на влакна
боја на светлина:
RGB шарени, црвено, зелено, сино бела портокал жолта и другите
Напон:
12V or 110-265V (optional)
Контрола:
RF далечински управувач или IR-далечински управувач
Сертификат:
CE ROSH
Gaurantee:
1year
Други watts за избор:
3W 5W 6W 7W 8W 12W 16W 20W 25W 32W 45W 75W 100W 120W 150W
се користи во:
Оптички влакна светла, Оптички влакна осветлување производи

Избор на клиент