Предупредување Марк Автомобил Налепници Reflecive ОПАСНОСТ ИЗБОРИТЕ СЕДИШТЕ СПАСУВАЊЕ Мотоцикл Decals Автомобил Стил
Новак - 10 %

Предупредување Марк Автомобил Налепници Reflecive ОПАСНОСТ ИЗБОРИТЕ СЕДИШТЕ СПАСУВАЊЕ Мотоцикл Decals Автомобил Стил

Достапно за нарачка
DEN 475.20
DEN 428.00
Достапност:


Производи име : Мотоцикл Налепница ОПАСНОСТ Автомобил Винил Decal Рефлексивни
Големина : ~
Пакување : 1 BUC
Детали :
Направени на квалитетот 3 M 610 материјал
Водоотпорен, ниту избледи, sunblock,рефлексивни, долготрајни, убаво декорација.
Лесно да се инсталира, лесно да се отстрани без да се наштети на боја.
Идеален за во автомобил, мотоцикл, шлем, велосипед, лаптоп и сл
Повеќе стил и трговија на големо цена се достапни, OEM наредби се добредојдени.
Било каков проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка за сите налепници во нашата продавница :
Црна и чиста бела НЕ се рефлексивни.
Рефлективна бела изгледа како sliver бела.
Неонски Серија (како што се Неонски жолта, неонски розова, неонски зелени итн) НЕ се рефлексивни.
За нас :
Рефлексивни ефект со телефонот блиц : .

За производот

Бренд Име:
DXYMOO
Налепница Сместување:
глава
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Предупредување Марка
Име На Модел:
136
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
3M
Стил:
опасност налепници
Материјал:
рефлексивни 3m
Примена:
DIY

Избор на клиент