100pcs/set Промоција Дрвени Драсканици Плочки со Црно Писмо & Број,драсканици писмо,Дрвени Азбука, дрво образовни играчка

100pcs/set Промоција Дрвени Драсканици Плочки со Црно Писмо & Број,драсканици писмо,Дрвени Азбука, дрво образовни играчка

Достапно за нарачка
DEN 239.52
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.11
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
WB3249-X
Надворешниот Дијаметар:
20*18*4 or 5mm

Избор на клиент