Мотокар Масло Гориво Притисок Сензор Испраќачот Switch испраќање на единица За ЈЕИЛ 2070263 580051796 H40-120FT 040-120VX 8513826
Новак - 20 %

Мотокар Масло Гориво Притисок Сензор Испраќачот Switch испраќање на единица За ЈЕИЛ 2070263 580051796 H40-120FT 040-120VX 8513826

Достапно за нарачка
DEN 998.40
DEN 799.00
Достапност:


Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Апликации : За BMW ЗА HYSTER МОТОКАР
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Состојба За : -акции, Бренд-нови, не се Користи, Неоштетени
Материјал : Изградени Од Издржлива Пластика И Месинг
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, hermetically запечатени, мала големина
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
1. Ви благодарам многу за изборот на YUKA , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

За производот

Тип На Сензор:
Piezoelectric
Стил:
Capacitance Тип
Hysteresis:
Притисок На Маслото Сензор
Мерен Опсег:
моторното масло притисок сензор
линеарна:
Притисок На Маслото Се Префрлите
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Резолуција:
моторното масло притисок префрлате
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Повторливост:
Масло Гориво Притисок Сензор Испраќачот Префрлате
Бренд Име:
IVOK
Чувствителност:
8513826
Тип Име:
Притисок На Маслото Сензор
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-иглички
ОЕМ производителот Број:
8513826

Избор на клиент