За леново За јога 3 14 Лаптоп ПЛОЧА NM-A381 BTUU1 5B20H35640 i5-5200U DDR3L РАБОТИ СОВРШЕНО

За леново За јога 3 14 Лаптоп ПЛОЧА NM-A381 BTUU1 5B20H35640 i5-5200U DDR3L РАБОТИ СОВРШЕНО

Достапно за нарачка
DEN 14795.04
Достапност:

Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail. Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме .Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува.По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата . Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад . Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи .Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени.Вашето задоволство е наша цел.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле.
Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3. Нашиот бизнис време е, 9 : 00 сум -20 : 00 часот, од понеделник до петок,во Пекинг време , јас ќе одговор во рок од 24 часа ( исклучување на викенди и празници ) , ве молиме почекајте трпеливо, ви благодарам многу !
4.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци.Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка.ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница . Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање . Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2.

За производот

Пристаништа:
Мини USB,Wifi,USB 2.0,Ethernet,HDMI,E-Sata,Bluetooth,VGA,USB 3.0,Display Port
Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
јога 3 14
Бренд Име:
KOOLASON
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Почетен Датум:
2013
Чипсет:
Intel H87
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
Форма Фактор:
ATX
FSB / ХТ:
1667
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Чипсет Производител:
Intel
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
32 GB
Хард Диск Интерфејс:
hdd sata
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија канал:
Двојно

Избор на клиент