10M Aurum Кабли Рамен CAT6 Рамен UTP Ethernet Мрежа Кабли RJ45 Snagless Печ LAN Кабел Висок Квалитет на Црна Ly4 Рамен UTP Кабел
Новак - 11 %

10M Aurum Кабли Рамен CAT6 Рамен UTP Ethernet Мрежа Кабли RJ45 Snagless Печ LAN Кабел Висок Квалитет на Црна Ly4 Рамен UTP Кабел

Достапно за нарачка
DEN 228.00
DEN 203.00
Достапност:

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Поддршка 10 /
100 / 1000 Mbps. Преносот го оценувате : 500 MHZ во 10 GBase-T ethernet
Пакет Содржина :
1x Рамен Cat6 Patch Кабел
1x Рамен Cat6 Patch Кабел - Црна
1. Кабел материјал преку сертификација на животната средина, безбедност и заштита на животната средина на зелени производи
Спецификации :
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Aurum Кабли Рамен Cat6 Snagless Мрежата Ethernet Patch Кабел Црна
Карактеристики :
1. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Cat6 кабли се користат за поврзување на мрежа, пренос на податоци и телефонски линии пред се. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Кабел се состои од четири пара од бакарна жица, со дијаметар е 32 AWG 0. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние само брод да се потврди цел адреси. CAT6 (Категорија 6 Кабелски), шест четири пара на unshielded извртени пар, според Gigabit Ethernet комуникациски протокол е наназад компатибилен со Мачка-5 серија линија
6. Кабелот тип : UTP
7. Жица-тенок добра завршна обработка, лесно складирање и преносливост. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. поврзете КОМПЈУТЕР за да DSL/
Кабелски модем, hub, switch и рутер. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Овие рамен кабли се совршено се вклопуваат под тепих, до ѕидовите, па дури и зад
3. Станот кабли лесно се вклопуваат помеѓу тесни простори подобрување на изгледот на вашиот дом или канцеларија, бидејќи тие
се рамни и лесно да се скрие.57 мм, секоја бакарна жица од Chiku чист бакар насоки (ЗАРОБЕНИ ЖИЦА) Состав
3. Приклучок : 8 P8 C RJ45 злато конектор
8. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поврзете DSL/Кабелски модем, Hub, switch, рутер. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Време На Испорака :
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Трансфер стапка до 1000 Mbps (Gigabit Ethernet, пренос пропусен опсег од 250 MHz
4. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Кабел направени на стагнација-запаливи FR-ПВЦ и ниска чад и токсични LSOH, преку ЕУ WEEE, и Ro HS животната средина барања
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

За производот

Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
Црна
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Должина:
10M
Функција:
издржлив
Објектот:
Aurum Кабли

Избор на клиент