Деца Деца Девојка Маскирани Poncho Пливаат Плажа Бања Пешкир Носат Пеперутка Памучни Бањарки

Деца Деца Девојка Маскирани Poncho Пливаат Плажа Бања Пешкир Носат Пеперутка Памучни Бањарки

Достапно за нарачка
DEN 767.52
Достапност:


Материјал : 100% памук,Високо квалитетен материјал
Тежина : 320g,една големина
Политики И Планови За Плаќање
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучуваат целосно име и презиме, адреса, пост код, телефонски број, стоката ќе биде
испратени до адресата која сте оставени во ред, и "П О кутија" не е дозволено во адресата.
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас.Ако сакате да се плати од страна на други начини, ве молиме контактирајте со нас.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен за бесплатен превозот).
Превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Повратна информација Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

За производот

Расположливиот:
No
Апсорпција:
26s-30 години
Техника:
Ткаени
Тежина:
320g
Тип:
маскирани крпа
Материјал:
100% Памук
Обликот:
Плоштад
Стил:
Twill
Шаблон Тип:
Цртан филм
Шема:
Печатени
Функција:
Компресирани

Избор на клиент