FFC FPC 18Pin Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm теренот 18 pin 50mm Isotropy или Anisotropy кабел,AWM 20624,80 C 60V ФОЛКСВАГЕН -1
Новак - 10 %

FFC FPC 18Pin Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm теренот 18 pin 50mm Isotropy или Anisotropy кабел,AWM 20624,80 C 60V ФОЛКСВАГЕН

Достапно за нарачка
DEN 432.00
DEN 389.00
Достапност:


САД $ 108.98 /многу US $ 11.55 /многу US $ 13.22 /многу US $ 29.90 /многу US $ 11.65 /многу US $ 38.08 /многу US $ 47.04 /многу US $ 31.92 /многу
FFC FPC 18 Pin Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm теренот 18 pin 50mm Isotropy или Anisotropy кабел,AWM 20624,80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" -1
Добредојдовте нарачана Цел за должина,100mm,200mm и други должина итн.

За производот

боја:
Anisotropy Б
Должина:
20 PCS, 100 PCS, 500 PCS
Тип:
машко на машко
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SITOMESIA
Примена:
Електронски
Број На Модел На:
0.5 mm 18Pin FPC/FFC кабел
Lenght:
50mm
Функција:
Isotropy Еден или Anisotropy Б кабел
марка :
AWM 20624,80 C 60V ФОЛКСВАГЕН -1

Избор на клиент