ZMZY 925 Sterling Silver Шарм Син Оган Балон Монистра Приврзоци Одговара Пандора Нараквици
Новак - 30 %

ZMZY 925 Sterling Silver Шарм Син Оган Балон Монистра Приврзоци Одговара Пандора Нараквици

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 336.00
Достапност:


Бренд Име
zmzy
Технологија
Емајлот Монистра одговара Шарм Хривнија
Реден Број
CY0279
MOQ
1pc не вклучуваат поле & синџир
Боја
Како слика
Обликот
Тркалезна/Срце/Плоштад..
Големина одговара на нормална
Монистра Материјал
100% Оригинални 925 Sterling Silver
Употреба
Одговара СРЕБРО синџир за хривнија
Повод
Годишнина,Weddding ,Забава,Подароци..
Пакување
1 парче во една opp вреќа,тогаш стави во Домот Подарок Торбичка

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
normal
Бренд Име:
ZMZY
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Број На Модел На:
CY0279-j
Материјал:
s925
Пол:
Унисекс,Жени,Деца...
Технологија:
Емајлот Монистра одговара шарм Хривнија
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 4.5 мм
Материјал:
100% Оригинални 925 Sterling Silver
Повод:
Свадба,Годишнина,Забава,Подароци...
мушка боја:
како Слика
Накит Наоѓање Тип:
Конектори,Мушка капи,Затворач кука
MOQ:
1pcs/многу
Корисни:
Одговара сребро Синџир Хривнија
Објектот Дијаметар:
fit normal

Избор на клиент