година Мало бебе Девојка Облека Долг Ракав Девојки Фустан пеперутка Детска облека принцеза Фустани А-линија деца облека LH5460
Новак - 43 %

година Мало бебе Девојка Облека Долг Ракав Девојки Фустан пеперутка Детска облека принцеза Фустани А-линија деца облека

Достапно за нарачка
DEN 756.96
DEN 432.00
Достапност:


Промените вашата нарачка количина од 1 на 2 или повеќе да се спаси 2% на секој.Целосна 15 АМЕРИКАНСКИ долари минус 2 АМЕРИКАНСКИ долари
Ве молиме имајте во предвид : ова е Европска големина, мерења беа направени рачно. таму може да биде грешка на 1-2 cm грешка, точната големина молиме обратете се на многу добро.
Големината Висина (cm) Ракави (cm) Градите (cm) Должина (cm) Рамо (cm) 3 до 4 години 104 32 26 * 2 50 23 4 до 5 години 110 33 27 * 2 52 24 5 до 6 години 116 36 28 * 2 54 25 Од 6 до 7 години 122 38 29 * 2 56
26
27 Од 7 до 8 години 128 40 30 * 2 58
Точка име : Девојки Долг Ракав Фустан Големина : 3-4 Y(4 T) 4-5 Y(5 T) 5-6 Y(6 T) 6-7 Y(7 T) 7-8 Y(8 T) Големина во висина : 104cm(4 T)-110cm(5 T)-116cm(6 T)-122cm(7 T)-128cm(8 T) Возраст : 3 Години-8 Години Материјал : 100% ПАМУК
Technic : печатени
Квалитет : Врвот На извоз квалитет
Ако имате било какви прашања во врска со Големината ,не двоумете се да контактирате со нас
- Поради различните пакети на секој производство, па боја ќе бидат различни, на испорака е испратена случајно!

За производот

Дете НИ Големина:
8T, 4T, 5T, 6T, 7T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
LH5460
Шаблон Тип:
Животните
Декорација:
Цвеќиња
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
Jxs Уредни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија

Избор на клиент