година Мода двоен слој целосна кристал кристал крстот кожни нараквици алки мажи жени претерани накит заврши хривнија
Новак - 25 %

година Мода двоен слој целосна кристал кристал крстот кожни нараквици алки мажи жени претерани накит заврши хривнија

Достапно за нарачка
DEN 163.20
DEN 122.00
Достапност:


Моден двоен слој целосна кристал кристал крстот кожни нараквици алки мажи жени претерани накит додатоци заврши хривнија

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
40cm
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Хривнија ширина:
2 cm

Избор на клиент