2017 нови риболов солидна прстен големина wire1.5mmid5mmod8.5mmm ТЕСТ 228KG број: 200pcs/многу

2017 нови риболов солидна прстен големина wire1.5mmid5mmod8.5mmm ТЕСТ 228KG број: 200pcs/многу

Достапно за нарачка
DEN 921.60
Достапност:


тест : 228kg
најдобрите нерѓосувачки челик
димензии : 1.5 mm*5mm*8.5 mm

За производот

Бренд Име:
seasitomo
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
1569
категорија:
Намамат Додатоци
Тип:
Вештачки Мамки

Избор на клиент