Baellerry Мулти-функција Долго Спојки Паричникот За Мажите, Поголем Капацитет за Држачот на Мека Кожа Телефон Џеб Чанта Женски Carteira
Новак - 45 %

Baellerry Мулти-функција Долго Спојки Паричникот За Мажите, Поголем Капацитет за Држачот на Мека Кожа Телефон Џеб Чанта Женски

Достапно за нарачка
DEN 782.40
DEN 431.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носител На Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Ширина:
10.5 cm
Паричници:
Спојката Паричници
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
Синтетички Кожа
Пол:
Мажи
Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
baellerry
Објектот Должина:
19.5cm
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
0.2 kg
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
MW304

Избор на клиент