3yards/многу 15CM 5.9 Вода Растворлив Памук Везени Чипка Ткаенина DIY Чипка за Шиење Облека Ткаенини Додатоци
Новак - 8 %

3yards/многу 15CM 5.9 Вода Растворлив Памук Везени Чипка Ткаенина DIY Чипка за Шиење Облека Ткаенини Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 360.00
DEN 331.00
Достапност:

Функција : 1. Материјал : полиестер/памук 2. Боја : бела 3. Големина : околу 15cm/5.9" ширина , 4. Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies,губење на клипот..итн секаде каде што сакате. 5. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект. Пакет содржи : 1 lot = 3yard
1.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
1.Цел ќе биде објавено во 1-3 дена по расчисти исплата. 2.Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. 3.Ние ќе се надоврзе на превозот статус по објавено, сепак меѓународната превозот е едвај контролира и трае подолго време отколку домашните превозот, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова кога ќе ги купите. 4.Цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
1. 90 дена Гаранција.Купи со доверба!
2 . Било DOA или неисправни (не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена.
3. Човекот-направени штета не е вклучена. 4. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да го потпише, кога ќе ја добијат.
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и за нас, Доколку сте задоволни со нашата предмети. "4, 5 Ѕвезди" Фидбек е нашиот живот, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение пред да ја напушти неутрален"3 Ѕвезди" или негативни"1,2 Ѕвездите" повратните информации. Пријателски комуникациски може да ги реши сите проблеми.

За производот

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
L-0937
Декорација:
Чипка
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
15cm
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на клиент